piątek, 7 grudnia 2012

Pytania do was ! ; )

No cześć ; )
Z góry chciałam was przeprosić za to że , tak rzadko pojawiają się posty , ale mamy dużo nauki . Kartkówki , sprawdziany . To jest jednym słowem masakra . Czemu jest tak mało obserwatorów ,  wyświetleń i komentarzy ? ; c  Jakbyście mogli to umieśćcie w swojej notce link z naszym blogiem . To mnie bardzo ucieszy . Na dole małym druczkiem , gdzie chcecie . Aby było .. Bo, to nie warto pisać bloga , jak nikt tego nie czyta . A zamieszczając ten link , bardzo nam pomożecie . ; )Ale notka nie miała dotyczyć tego , a się rozpisałam .;; )
No to 2 dni temu , były Mikoołajki ! Ciesze się z mojego prezentu bo dostałam od rodziców tableta . Będę mogła teraz dla was częściej pisać notki .  A ja z takim pytaniem : A wy co dostaliście ? . Odpowiedzi w komentarzach . ; )


A jeszcze mam do was sprawe związaną z Świętami . Kompletnie nie mam pojęcia , co bym chciała dostać .     Macie może jakieś ciekawe pomysły . ? Może co wy byście chcieli dostać . ?  Odpowiedzi na dole prosze ; )
I z ostatnim pytaniem do was macie jakieś pomysły na notkę .? Kompletnie nic , mi nie przychodzi do głowy. A chciałabym wiedzieć co was by zaciekawiło . Jak macie to piszcie tam na dole ; )
No to proszę odpowiedzcie na te 4 pytania ; ) Zajmie wam to 3 minuty , a mnie to bardzo ucieszy .
-  Co dostaliście na Mikołajki . ? 
- Pomysł na prezent na święta . ?
- Co wy chcecie na święta . ?
- Macie pomysł na notkę . ?


Dobranoc 
Buła .

2 komentarze: